ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ନାମ S, R, P, B, M, N ଏହି ଅକ୍ଷରରୁ ଆରମ୍ଭ ତେବେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖନ୍ତୁ…ଜାଣନ୍ତୁ 2023 କିପରି କଟିବ…Life Style

ଏହି ଦୁନିଆରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ରାଶି ଯେମିତି ମହତ୍ତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥାଏ, ଠିକ୍ ସେହିପରି ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଅକ୍ଷର ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଅଧିକ ମହତ୍ତ୍ୱ ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥାଏ। କାରଣ ସେହି ପ୍ରଥମ ଅକ୍ଷରରୁ ହିଁ ବ୍ୟକ୍ତିର ସ୍ୱଭାବ ବିଷୟରେ ଜାଣି ହୋଇଥାଏ। ପ୍ରାୟତଃ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ନାମ ର ପ୍ରଥମ ଅକ୍ଷର ରୁ ହିଁ ଜାଣିବାକୁ ଆଗ୍ରହ କରିଥାନ୍ତି କି ସେମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ରେ ଜୀବନରେ କଣ ଘଟିବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଉ ଏହା ମଧ୍ଯ ସତ୍ୟ ଯେ ବ୍ୟକ୍ତି ର ନାମର ପ୍ରଥମ ଅକ୍ଷର ରୁ ହିଁ ବ୍ୟକ୍ତିର ବହୁତ କିଛି ଜାଣି ହୋଇଥାଏ।

ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣେଇବୁ ସେହି ମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଯାହାର ନାମ ଇଂରାଜୀ ଅକ୍ଷର S, R, P, B, M, N ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବ। ତେବେ ଜାଣିବା ଏହି ଅକ୍ଷରରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ନାମ ର କିଛି ଖାସ୍ କଥା।

୧- S ନାମର ବ୍ୟକ୍ତି

 

ଏହି ନାମର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କୁ ପବିତ୍ର ବୋଲି ମାନା ଯାଇଥାଏ। ଏମାନେ ବହୁତ ଲାଜକୁଳା ସ୍ୱଭାବର ହୋଇଥାଏ। ଏମାନେ ତାଙ୍କ ପରିବାରର ମାନ ମର୍ଯ୍ୟାଦା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେଇଥାନ୍ତି।

୨- R ନାମର ବ୍ୟକ୍ତି

ଏହି ନାମର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରିଥାନ୍ତି। ଏମାନେ ବହୁତ ଶାନ୍ତ ସ୍ୱଭାବର ହୋଇଥାଏ। ଏମାନେ ନିଜ ଅପେକ୍ଷା ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିଥାନ୍ତି। ଏମାନେ ନିଜ ପରିବାର ଏବଂ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ବହୁତ ଭଲ ରଖନ୍ତି। ଏହି ନାମର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ବହୁତ ଖୁସି ମିଜାଜ୍ ର ହୋଇଥାନ୍ତି। ପ୍ରେମକୁ ନେଇ ଯଦି କିଛି ସମସ୍ୟା ଲାଗି ରହିଥାଏ ତେବେ ତାହା ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ଦୂର ହୋଇଯିବ।

୩- P ନାମର ବ୍ୟକ୍ତି

 

ଏହି ନାମର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ସମ୍ପର୍କ କୁ ଦୃଢ଼ ଭାବରେ ବାନ୍ଧି ରଖିଥାନ୍ତି। ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କର ଭାବନାକୁ ଧ୍ୟାନର ସହ ବୁଝି ପାରିଥାନ୍ତି। ଏମାନେ କାହାରିକୁ ଦୁଃଖ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ ଏବଂ ଏମାନେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ ମଧୁର କଥା କୁହନ୍ତି। ତେଣୁ ଏମାନେ ପବିତ୍ର ହୋଇଥାନ୍ତି।

୪- B ନାମର ବ୍ୟକ୍ତି

ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ବହୁତ ଶାନ୍ତ ସ୍ୱଭାବର ହୋଇଥାଏ ଏବଂ ଜୀବନସାଥୀ ର ବହୁତ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଏମାନେ କୌଣସି ପରିସ୍ଥିତିରେ ବି ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସାଥ୍ ଛାଡ଼ନ୍ତି ନାହିଁ। ଏମାନଙ୍କ ବ୍ୟବହାର ବହୁତ କୋମଳ ହୋଇଥାଏ।

୫- M ନାମର ବ୍ୟକ୍ତି

 

ଏହି ନାମର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ଅନ୍ୟ ସମସ୍ତଙ୍କ ଠାରୁ ଟିକିଏ ଅଲଗା ହୋଇଥାନ୍ତି। ଏମାନେ ବହୁତ ଜୋରରେ କଥା ହୋଇଥାନ୍ତି। ଏମିତିକି ଏମାନେ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ଖୁସିରେ ରଖିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି।

୬- N ନାମର ବ୍ୟକ୍ତି

ଏହି ନାମର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ପରିବାର ସହିତ ହସ ଖୁସି ରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି। ଏମାନେ କେବେବି ଏମିତି କାମ କରନ୍ତି ନାହିଁ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ ପରିବାରର ନାମ ଖରାପ ହେବ।

Leave a Comment