ଡିସେମ୍ବର ମାସ ୨୦୨୨ ଏହି 5ଟି ରାଶିରେ କାଳ ସର୍ପ ଦୋଷ…ଏଥିରେ ଆପଣ ଙ୍କ ରାଶି ଅଛି କି ?

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ମନୁଷ୍ୟ ଜୀବନ ସହିତ ୧୨ ଗୋଟି ରାଶିର ପ୍ରଭାବ ବିଶେଷ ଭାବେ ରହିଥାଏ।ସଂସାରରେ ଜନ୍ମ ନେଇଥିବା ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କ ସହିତ ୧୨ ଗୋଟି ରାଶି ଜଡ଼ି ହୋଇ ରହିଥାଏ। ଆଉ ଏହି ରାଶି ମାନେ ବ୍ୟକ୍ତିର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ବ୍ୟବହାର ବର୍ତ୍ତମାନ ଭବିଷ୍ୟତ ଦର୍ଶାଇଥାନ୍ତି। ଅଲଗା ଅଲଗା ରାଶି ହେବା କାରଣରୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ମନୁଷ୍ୟର ବ୍ୟବହାର ମଧ୍ୟ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ହୋଇଥାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ରାଶି ମାନେ କିଛି ନା କିଛି ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସିଥାନ୍ତି। ଏହି କାରଣରୁ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କ ସ୍ଥିତି ରାଶି ମାନଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ ମନୁଷ୍ୟ ଜୀବନ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ। ଏଥିପାଇଁ ମନୁଷ୍ୟ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ ପତନ ଦେଖାଯାଏ।

କୁହାଯାଏ କି ଯେତେବେଳେ ଭାଗ୍ୟ ସାଥ୍ ଦେଇଥାଏ ସେତେବେଳେ ଆମେ କିଛି ନ ଚାହିଁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ କିଛି ମିଳିଥାଏ। ଆଉ ବେଳେବେଳେ ବହୁତ ପ୍ରୟାସ ପରେ ମଧ୍ୟ ଆମେ ଆମ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ଫଳ ପାଇପାରୁ ନଥାଉ।ତେବେ ୨୦୨୨ ନଭେମ୍ବର ମାସରେ କିଛି ରାଶି ଉପରେ କାଳ ସର୍ପ ଦୋଷ ପଡ଼ିବାକୁ ଯାଉଛି।

୧- ତୁଳା ରାଶି

 

କାଳ ସର୍ପ ଦୋଷ ଯୋଗୁଁ ବ୍ୟବସାୟୀ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଉତ୍ତମ ସମୟ ଅଟେ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏମାନେ ଆଶା ଠାରୁ ବହୁତ୍ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବାର ଯୋଗ ବନୁଅଛି। ଏହା ସହ ବିବାହ ହେବାର ଯୋଗ ମଧ୍ୟ ରହିଛି ବିବାହ ପରେ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଉଦୟ ହେବା ପାଇଁ ଯାଉଛି।ବୁଲିବାକୁ ଯିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ,ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଶକ୍ତି କୁ ସତେଜ ଓ ଉତ୍ସାହିତ କରିବ ।ତେବେ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସାଥି ଙ୍କ ସହିତ ବେଶ ଭଲ ସମୟ କଟାଇବେ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି ।

୨- ବିଛା ରାଶି

କାଳ ସର୍ପ ଯୋଗ କାରଣରୁ ପୁରୁଣା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇବେ , ତୁମର ଏପରି ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଭାଗ୍ୟବାନ । ଆଜି ଏହି ରାଶିର କିଛି ବେକାର ଲୋକ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ସେମାନଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ସୁଦୃ। କରିବ । ଏହିପରି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ଯାହା ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ତୁମର ପରାଜୟରୁ ତୁମେ ଏକ ଶିକ୍ଷା ଶିଖିବା ଆବଶ୍ୟକ, କାରଣ ଆଜି ତୁମର ହୃଦୟକୁ ପ୍ରକାଶ କରିବା ମଧ୍ୟ କ୍ଷତି କରିପାରେ । ଏକ ନୂତନ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ କାମ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ।

୩- ବୃଷ ରାଶି

କାଳ ସର୍ପ ଯୋଗ କାରଣରୁ ବିଶେଷ କିଛି କ୍ଷତି ହେବ ନାହିଁ , ଏହି ଦିନ ତୁମର ଟଙ୍କା ପାଇବାର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, କିନ୍ତୁ ସେହି ସମୟରେ ତୁମେ ଦାନ ମଧ୍ୟ କରିବା ଉଚିତ କାରଣ ଏହା ତୁମକୁ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଦେବ । ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ଏବଂ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବା ଏକ ଭଲ ଦିନ, ଯାହାକୁ ତୁମେ କ୍ୱଚିତ୍ ଭେଟିଥାଅ । ବୁଲିବାକୁ ଯିବାର ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଶକ୍ତି ଏବଂ ଉତ୍ସାହକୁ ସତେଜ କରିବ ।ଏହା ହେଉଛି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ଯେତେବେଳେ ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବେ ।

୪- କର୍କଟ ରାଶି

ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କାଳସର୍ପ ଯୋଗ ଶୁଭ ଫଳ ଦେଇପାରେ , ଆପଣ ଆଶାର ଏକ ଯାଦୁକରୀ ଦୁନିଆରେ ଅଛନ୍ତି । ଆପଣ ସହଜରେ ଟଙ୍କା ସଂଗ୍ରହ କରିପାରିବେ – ଲୋକଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ପୁରୁଣା ଋଣ ଫେରସ୍ତ କରନ୍ତୁ – କିମ୍ବା ଏକ ନୂତନ ପ୍ରକଳ୍ପରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଅର୍ଥ ଉପାର୍ଜନ କରିପାରିବେ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଆରାମଦାୟକ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାନ୍ତୁ । ଅନ୍ୟମାନଙ୍କର ହସ୍ତକ୍ଷେପ ଏକ ଅସ୍ଥିରତାକୁ ନେଇପାରେ । ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ ।

୫- ମୀନ ରାଶି

କାଳସର୍ପ ଯୋଗ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ହେବ , ତୁମର ସବୁଠୁ ବଡ ସ୍ୱପ୍ନ ବାସ୍ତବରେ ପରିଣତ ହୋଇପାରେ । କିନ୍ତୁ ତୁମର ଉତ୍ସାହକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖ, କାରଣ ଅତ୍ୟଧିକ ସୁଖ ମଧ୍ୟ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରେ । ହଠାତ୍ ଲାଭ କିମ୍ବା କଳ୍ପନା ଦ୍ୱାରା ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ହେବ । ତୁମର ଚମତ୍କାର ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ମାଧ୍ୟମରେ ତୁମେ କିଛି ନୂଆ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି କରିବ ।

Leave a Comment