ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ । ହ୍ୟୁମାନ ସାଗର ଙ୍କୁ ଙ୍କୁ ଟକ୍କର ଦେଲେ ଗାଁ ର ଏହି ଅନ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତି ଗୀତ ଟି ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି…

ଅନ୍ଧ ବି କିଛି କରିପାରେ ତାହା ଏଠାରେ ପ୍ରମାଣ ହୋଇଛି। ସେ ଅନ୍ଧକାର ଦ ଦୁନିଆ ରେ ସବୁ କୁ ପଛରେ ପକାଇ। ଆଗେଇ ଆସିଛି। କାରଣ ସେ ନିଜ କୁ ଭଗବାନ ଙ୍କ ଠାରେ ସମର୍ପଣ କରିଛିବର୍ତମାନ ପ୍ରାୟ ଅନେକ ଲୋକ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ରୋଗରେ ପୀଡିତ ରହୁଛନ୍ତି,ସେମାନେ ଯେତେ ଔଷଧ ଖାଇଲେ ମଧ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ପାରୁନାହାନ୍ତିଆଗେଇ ଆସିଛି। କାରଣ ସେ ନିଜ କୁ ଭଗବାନ ଙ୍କ ଠାରେ ସମର୍ପଣ କରିଛିବର୍ତମାନ ପ୍ରାୟ ଅନେକ ଲୋକ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ରୋଗରେ ପୀଡିତ ରହୁଛନ୍ତି,ସେମାନେ ଯେତେ ଔଷଧ ଖାଇଲେ ମଧ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ପାରୁନାହାନ୍ତି ସମର୍ପଣଆଗେଇ ଆସିଛି।

 

କାରଣ ସେ ନିଜ କୁ ଭଗବାନ ଙ୍କ ଠାରେ ସମର୍ପଣ କରିଛିବର୍ତମାନ ପ୍ରାୟ ଅନେକ ଲୋକ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ରୋଗରେ ପୀଡିତ ରହୁଛନ୍ତି,ସେମାନେ ଯେତେ ଔଷଧ ଖାଇଲେ ମଧ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ପାରୁନାହାନ୍ତି କରିଛିବର୍ତମାନ ପ୍ରାୟ ଅନେକ ଲୋକ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ରୋଗରେ ପୀଡିତ ରହୁଛନ୍ତି,ସେମାନେ ଯେତେ ଔଷଧ ଖାଇଲେ ମଧ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ପାରୁନାହାନ୍ତି ମନ୍ତ୍ର ପାଠ କରୁଥିବେ ନିଶ୍ଚିତ ତଥାପି ଆପଣଙ୍କ ଶରୀର ଭଲ ହେଉନାହିଁ |

 

ମୁଁ ଆଜି ଆପଣକୁ ଏମିତି ଏକ ତିଳକ କଥା କହିବି ଯାହାକି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ଶରୀରରେ ଲଗାଇଲେ ଆପଣ ବଡ଼ ବଡ଼ ରୋଗରେ ପୀଡିତ ହେବେ ନାହିଁ |ଆପଣ ଯଦି ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଅଛନ୍ତି ତେବେ ସମ୍ପୂର୍ଣ ନିରୋଗ ନହେଲେ ବି ଆପଣ କିଛି ମାତ୍ରାରେ ସୁସ୍ଥ ନିଶ୍ଚିତ ହେବେ, ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ତିଳକ ବିଷୟରେ |

ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକ ଏପରି ପ୍ଲାଟଫୋମ ସାଜିଛି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଯେଉଁଠୁରେ ଲୋକ ମାନେ ମନ ଇଚ୍ଛା ଯେକୌଣସି ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡ କରି ସେୟାରଏଠାରେ ଅନ୍ଧ ନିଜ ର ଭିତରେ ଲୁଚି କରି ଥିବା ପ୍ରତିଭା କୁ ଦେଖଉଛି। ଏମିତି ରେ ଜଣେ ଲୋକ ଙ୍କ ପାଖରେ ଅନେକ ପ୍ରତିଭା ଲୁଚି କରି ଥାଏ। ସେ ଜଣେ ଅନ୍ଧ ଲୋକ ହୋଇ ମଧ୍ଯ ସେ ଭଲ ଭାବେ ଖଞ୍ଜଣୀ ବଜେଇ ପାରୁଛି କରୁଛନ୍ତି।

ସଧାରଣ କଥା ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି, ଗୀତ ନାଚ , କମେଡି ଏମିତି ଅନେକ କିଛି।ଏବଂ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ର ଏହିପରି ସବୁ ଭାଇରଲ ଭିଡ଼ିଓ କୁ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ସେମାନ ଏହାକୁ ଦେଖି ଉପଭୋଗ କରିବା ସହ ଖୁସି ହୋଇଥାନ୍ତି। ଖାଲି ଏତିକି ନୁହେଁ ବରଂ ବେଳେ ବେଳେ ଏମିତି କିଛି ଭିଡିଓ ଆମ ଆଗକୁ ଆସିଥାଏ ଯାହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ହାସ୍ୟରସ ହୋଇଥାଏ।

ଅନ୍ଧ ବି କିଛି କରିପାରେ ତାହା ଏଠାରେ ପ୍ରମାଣ ହୋଇଛି। ସେ ଅନ୍ଧକାର ଦ ଦୁନିଆ ରେ ସବୁ କୁ ପଛରେ ପକାଇ। ଆଗେଇ ଆସିଛି। କାରଣ ସେ ନିଜ କୁ ଭଗବାନ ଙ୍କ ଠାରେ ସମର୍ପଣ କରିଛି।ଏଠାରେ ଅନ୍ଧ ନିଜ ର ଭିତରେ ଲୁଚି କରି ଥିବା ପ୍ରତିଭା କୁ ଦେଖଉଛି। ଏମିତି ରେ ଜଣେ ଲୋକ ଙ୍କ ପାଖରେ ଅନେକ ପ୍ରତିଭା ଲୁଚି କରି ଥାଏ। ସେ ଜଣେ ଅନ୍ଧ ଲୋକ ହୋଇ ମଧ୍ଯ ସେ ଭଲ ଭାବେ ଖଞ୍ଜଣୀ ବଜେଇ ପାରୁଛି।

Leave a Comment