ତିନିବର୍ଷ କାଳ ମୋତେ OYO ନେଲା ,ପ୍ରେଗ୍ନେଣ୍ଟ ହେଲାପରେ ଏବେ କହୁଛି ବାହା ହେବେନି

ହମୋ ସହ ଶାରିରୀକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଲା। ମୋ ସହ ଶୁଇଲା ମତେ ଉପଭୋଗ କଲେ। ଆଜିରାଲି ଏପରି ଘଟଣା ପ୍ରତେକ ଦିନ ଘଟୁଛି। ଆପଣ ଆମେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଭିଡ଼ିଓ ମାନ ଦେଖିବାକୁ ପାଉଥିବେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ | ୩୦୦ ବର୍ଷ କାଲ ମୋ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଲା ପରେ ବି ମଧ୍ଯଏବେ ବିବାହ କରିବ ନି ବୋଲି ମନା କରିଛନ୍ତି।ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଯେଉଁ ଭିଡ଼ିଓ ଟି ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ତାହା ହେଉଛି ଗୁରୁ ଆଉ ଶିଷ୍ୟ ଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ କୁ ନେଇକି କିଛି କଥା ଆଜିରାଲି ଏପରି ଘଟଣା ପ୍ରତେକ ଦିନ ଘଟୁଛି। ଆପଣ ଆମେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଅନେକ ପ୍ରକାରର|

ଆଉ ପୂର୍ବରୁ ଗୁରୁଙ୍କ ପ୍ରତି ପିଲା ମାନଙ୍କର ରେସପେକ୍ଟ ଆଉ ପାଠ ପଢ଼ିବାର ଇଚ୍ଛା କେମିତି ଥିଲା ଆଉ ବର୍ତ୍ତମାନ କେମିତି ରହିଛି ସେ ବିଷୟରେ ପ୍ରକାଶ କରିକି କହିଛନ୍ତି ଝିଅ ଜଣଙ୍କ | ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଘଟଣା ଉପରେ ଟିକିଏ ନଜର ପକାଇବା oye କହି ନେଲା ୩୦୦ ବର୍ଷ କାଲ ମୋ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଲା ପରେ ବି ମଧ୍ଯ ବିବାହ କରିବ ନି ବୋଲି ମନା କରିଛନ୍ତି।

 

ଆପଣ ମାନେ ବେଶ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣିଥିବେ କି ସ୍ୱାମୀ ଆଉ ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ସମ୍ପର୍କ କେତେ ସ୍ୱଚ୍ଛ ଆଉ କେତେ ନିର୍ମଳ | ଆଉ କୁହାଯାଏ ଜଣେ ସ୍ୱାମୀ ଆଉ ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କର ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ସମ୍ପର୍କ ଜନ୍ମ ଜନ୍ମାନ୍ତର ପାଇଁ ବୋଲି | ଆଉ ତାହା କେବଳ ଗୋଟିଏ ଜନ୍ମ ପାଇଁ ନୁହଁ ସାତ ଜନ୍ମ ପାଇଁ ବୋଲି କୁହାଯାଇଥାଏ |ତେବେ ଏହି ସମ୍ପର୍କ ଏତେ ସତ୍ୟ ଆଉ ନିରନ୍ତର ହୋଇଥାଏ ବି ଭଗବାନ ଙ୍କର ଆଶୀର୍ବାଦ ରହିଥାଏ ଏହି ଯୋଡ଼ି ଉପରେ |

ତେବେ ଝିଅ ଜଣଙ୍କର କହିବା କଥା କି ଯୁଗ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ଗୁରୁଙ୍କୁ ଦେଖିକି ପିଲା ମାନେ ଲୁଚି ଯାଉଥିଲେ, ଲ ଭାବରେ ଜାଣିଥିବେ କି ସ୍ୱାମୀ ଆଉ ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ସମ୍ପର୍କ କେତେ ସ୍ୱଚ୍ଛ ଆଉ କେତେ ନିର୍ମଳ ଆଉ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ଆସୁଛି ପିଲା ମାନଙ୍କୁ ଦେଖିକି ଗୁରୁ ଲୁଚି ଯାଉଛନ୍ତି | ଶାରିରୀକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଲା। ମୋ ସହ ଶୁଇଲା ମତେ ଉପଭୋଗ କଲେ। ଆଜିରାଲି ଏପରି ଘଟଣା ପ୍ରତେକ ଦିନ ଘଟୁଛି।ଆଉ ରାସ୍ତା କାଟି ଅଲଗା ରାସ୍ତା ରେ ଯିବାକୁ ଲାଗୁଛନ୍ତି | ଆଉ ଯାହାକୁ ଦେଖିକି ବେଶ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣି ଯାଉଛି କି ଗୁରୁ ଶିଷ୍ୟ ଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ସମ୍ପର୍କ ରେ କଣ ସବୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି ଦିନ କୁ ଦିନ | କୁହାଯାଏ ମା ବାପା ଙ୍କ ପରେ ଆମେ ଯାହାଙ୍କୁ ଦେବତା ବୋଲି ମାନିଥାଉ ସେ ହେଉଛନ୍ତି ଗୁରୁ |

ମୋ ସହ ଶାରିରୀକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଲା। ମୋ ସହ ଶୁଇଲା ମତେ ଉପଭୋଗ କଲେ। ଆଜିରାଲି ଏପରି ଘଟଣା ପ୍ରତେକ ଦିନ ଘଟୁଛି।

Leave a Comment